Betónové ploty sú spoľahlivou ochranou a štýlovou výzdobou pozemku

Rodinný dom a pozemok poskytujú nielen veľa osobného priestoru, ale vyžadujú aj ochranu pred nezvanými hosťami. Na tento účel sa najlepšie hodí betónový plot!

Betónový plot má veľkú pevnosť a odolnosť voči mechanickému poškodeniu, klimatickým a poveternostným vplyvom, umožňuje zónovať priestor a celkovo vytvára majiteľom pocit bezpečia a súkromia. Okrem toho sa ľahko inštaluje, pretože jednotlivé časti betónového plotu vážia veľmi málo a ich inštalácia a inštalácia stĺpikov si vôbec nevyžaduje odborné zručnosti.

Funkčnosť betónového plotu môže byť rôzna:

  • oddelenie záhrady, ihriska, ako aj vymedzenie rodinných domov;
  • zvuková izolácia;
  • prvok ochrany pred zlodejmi;
  • ochranná bariéra rekreačných oblastí, priemyselných a iných stavieb;
  • plot pre zvieratá;
  • prvok krajinného dizajnu.

Okrem vizuálnej zložky zaujíma dôležité miesto bezpečnosť a trvanlivosť plotu. Pri výrobe sa používajú certifikované materiály a hotové výrobky sú testované na životnosť. Preto sa betón vyrába z cementu, riečneho drveného kameňa a piesku, očisteného od cudzích zvyškov. Vďaka tomu je hotový betón hustejší a silnejší a povrch je hladký.

Varianty betónových plotov

Betónové ploty sa dodávajú v širokej škále prevedení, takže môžete získať skutočnú dekoráciu na vašej usadlosti!

  • Klasická tehla – vyzerá elegantne a moderne. Môžete si vybrať aj neštandardnú farbu, ktorá dodá jedinečnosť.
  • Vlnová textúra – má originálny a elegantný vzhľad, dodáva romantiku a pokoj. Na želanie je možné vlny kombinovať s úplne hladkými časťami plotu a povrch natrieť v akomkoľvek odtieni.
  • Štiepaný kameň (alebo nepravidelná tehla) sa stane vrcholom lokality. Napriek asymetrii pôsobí plot veľmi elegantne, moderne a svetlé farby dodávajú celkovému exteriéru vzdušnosť.

A to zďaleka nie je celý zoznam návrhov betónových plotov, pretože ak si želáte, môžete si plot vytvoriť kombinovaním niekoľkých možností. Nebrzdite preto svoju fantáziu! A nie nadarmo boli zákazníci z mesta Nitra s takýmto betónovým plotom nielen spokojní, ale aj potešení, pretože je to naozaj fantastické riešenie!

Vo svojich recenziách zaznamenávajú široký výber možností dizajnu, profesionálnu inštaláciu a pomoc pri riešení stavebných problémov. A to všetko preto, že naša spoločnosť používa vysokokvalitné materiály na vytvorenie plotu, ktorý vydrží mnoho desaťročí bez straty odolnosti proti opotrebovaniu a vonkajšej krásy. Vyberte si teda svoj ideálny dizajn, výšku a možnosti kombinácie betónového plotu a objednajte si kvalitný plot, ktorý sa stane ochranou a elegantným doplnkom vášho domova na dlhé roky!