Dokonalé pohodlie v spálni

Spálňa je miestom skutočného oddychu po náročnom dni. Malo by to byť útulné a pohodlné. Nemenej dôležitá je posteľ, vyplnená mäkkou a príjemnou bielizňou. Najlepšou voľbou by bola posteľná bielizeň vyrobená z vysoko kvalitného bavlneného materiálu.

Čo potrebujete vedieť pri výbere bavlnených obliečok v rôznych veľkostiach?

Množstvo farieb osloví aj tých najnáročnejších zákazníkov internetového obchodu TiaHome. Jemné kresby, svetlé kvety alebo srdiečka, abstraktné ozdoby budú skvelým doplnkom vášho interiéru. Pri výbere bavlnených obliečok v našom katalógu je potrebné presne určiť rozmer matraca. Do malej postieľky sa hodia bavlnené posteľné obliečky.

Modely s plachtou s gumičkou sú bezpečne upevnené na matraci a bežné sa dajú opatrne zastrčiť, aby posteľ počas spánku neskončila na zemi. Dvojlôžkové bavlnené obliečky sú určené na široké lôžko. Súprava pozostáva z dvoch obliečok na vankúš, obliečky a obliečky na perinu, ktorá sa zapína na zips alebo iné doplnky.

Výhody bavlnených obliečok

Bavlnená posteľná bielizeň má množstvo výhod. Je vyrobený z prírodného materiálu, ktorý nespôsobuje alergie a dokonale absorbuje vlhkosť. Vďaka priedušnosti zostane posteľ dlho čistá a svieža. Látka má jemnú textúru, ktorá je príjemná na dotyk.

Hlavné výhody bavlnenej obliečky:

• jednoduchosť umývania;

• odolnosť voči poškodeniu;

• zachovanie pôvodného vzhľadu po mnohých praniach;

• možnosť žehlenia pri určitej teplote.

Sety sú vhodné pre dospelých aj deti. Hlavná vec je vybrať veľkosť, ktorá zodpovedá parametrom postele. Výrobky majú vysokú úroveň odolnosti proti opotrebovaniu. Textílie sú veľmi odolné a ak nezanedbáte pravidlá starostlivosti, posteľ bude vyzerať perfektne až 7 rokov.

Bavlnená posteľná bielizeň má antistatické vlastnosti. Počas používania nebude elektrizovať ani skĺzať. Počas spánku sa budete cítiť pohodlne. Katalóg ponúka súpravy z rôznych prírodných tkanín – hrubé kaliko, satén.

Vyberte si tie správne produkty a doprajte si pohodlný spánok. A aby bol váš odpočinok ešte lepší, môžete si na stránkach lokality kúpiť teplú deku a vankúše. Naši konzultanti sú pripravení vám pomôcť, ak máte problémy s výberom.