Jednoduché spôsoby, ako upraviť posteľnú bielizeň

Najrýchlejší a použiť svoj spôsob, ako osviežiť spálňu, je vymeniť posteľnú bielizeň. Či už používate štýl, ktorý vás bude sprevádzať počas celého roka, alebo túto sezónu niečo nové, svieža sada obliečok môže zmeniť vašu posteľ na dokonalý štýl. Tu je návod, ako dať dokopy vzhľad, ktorý premení vašu spálňu.

  1. Zmiešajte a porovnajte farbu
    Zabudnite na zlatú súpravu obliečok, tento rok milujeme protichodné vzory a kontrastné farby. Experimentovanie s neočakávanými kombináciami je zábavný a jednoduchý spôsob, ako pridať do vašej spálne pútavý štýl. Vyskúšajte bohatú hlinu s jemnou zeleňou alebo šafranovo žlté so zafírovou modrou. Tiež tonálne párovanie, čo je jemný spôsob, ako milujem farby, pomyslite: hrdza a terakota so zemitými ružovými.

Grafické potlače a maliarske kvety sú obľúbené vzory, ktoré sa dostali na periny a eurovankúše. Farmársky kupca domov West Senior hovorí, že súčasný trend vzorov je inšpirovaný prírodou. „Existujú zemité tóny a textúry a vzory, ktoré hovoria o myšlienke návratu k prírode, ako sú lístie a safari zvieratá.“

  1. Použite textúru
    Nič nespôsobuje, že posteľ pôsobí útulne a pohodlne ako textúra. Okrem tohto vzhľadu s prehozením na deň postele existuje niekoľko zaujímavých spôsobov, ako použiť textúru, ktorá vám pomôže pozdvihnúť štýl vašej spálne. Milujeme retro vibrácie všívaných prikrývok na posteľ v kombinácii s vankúšmi so strapcami.

Oblečte si posteľ so zamatovou prikrývkou v odtieňoch drahokamov pre ultraluxusný pocit. Alebo použite zamatový vankúš pre nádych plyšového štýlu. Jemné dotyky textúry, ako sú výšivky a strapce, tiež spôsob, že vaša posteľ bude mať pocit experta.

  1. Vrstva
    Od farieb a textúr po vankúše a doplnky, vrstvenie je kľúčom k celkovému vzhľadu vašej spálne. Pri vrstvení nezabúdajte, že kľúčová je rovnováha. Použite rad výšok, rôzne látky a kontrastné farby. Vankúše predstavujú jednoduchý spôsob, ako oživiť vašu spálňu a ľahko sa s nimi vrstva. Zmiešaním nadrozmerných eur s vašimi bežnými vankúšmi a menšími vankúšmi môžete okamžite vytvoriť premyslený vzhľad.